Щодо зарахування дітей до ДНЗ та ЗНЗ
[ Викачати з сервера (33.0 Kb) ] 01.04.2016, 07:18

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Від 18.03.2016 № 1/9-139

Обласні та Київська міська
державні адміністрації

 

Міністерство освіти і науки України, у зв’язку із численними зверненнями громадян щодо оформлення медичної довідки для зарахування дитини до дошкільних навчальних закладів, просить звернути увагу територіальних органів охорони здоров’я на наступне.

Згідно з пунктом 6 Положення про дошкільний навчальний заклад, що затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 р. № 305, прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснюється керівником протягом календарного року на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження. Для прийому дітей до дошкільного навчального закладу (групи) компенсуючого типу, а також для прийому дітей з порушеннями слуху, зору, мови, опорно-рухового апарату, інтелекту, затримкою психічного розвитку в інклюзивні групи додатково подається висновок психолого-меди­ко-педагогічної консультації, територіального лікувально-профілактичного закладу чи тубдиспансеру, направлення місцевого органу управління освітою та індивідуальна програма реабілітації для дітей з інвалідністю.

Також, Міністерством освіти і науки спільно з Міністерством охорони здоров’я було направлено лист до обласних та Київської міської державних адміністрацій від 29.09.2014 № 1/9-500/04.01.16/28103 (додається) щодо вирішення окремих питань про зарахування до дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів дітей, у яких відсутні обов’язкові профілактичні щеплення. Відповідно до вище викладеного, керівник закладу зобов’язаний прийняти дитину лише за наявності відповідних медичних довідок встановленого зразка із висновком лікаря, у якому зазначено, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад.

Додаток: на 3 арк.

 

Заступник Міністра                                                                         П. К. Хобзей

Категорія: Листи | Додав: Peter
Переглядів: 549 | Завантажень: 33 | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]