Головна » Відео » Освіта Прикарпаття

2017.05.17 - У Сопові відбулося шкільне свято спорту

00:02:18
Перегляди: 1 Додав: Peter Peter 
Опис матеріалу:

Шкільне свято спорту. У Сопові учні-старшокласники самостійно організували змагання для молодших школярів. Самоврядуванню дівчата навчилися у майстерні сільських ініціатив. Це програма неформальної громадянської освіти молоді, де навчають розвитку сільського публічного простору. Це не перший проект, який втілили сопівські учасники майстерні. У місцевій школі вони також організували руханки.

Шкільне свято спорту у Сопові це результат навчання місцевих учнів у майстерні сільських ініціатив. Окрім організаторських вмінь учасниць проекту також навчали комунікувати зі спонсорами та меценатами, адже будь який захід - це фінансові витрати.

Вподовж змагань наймолодші учні радісно виконували різноманітні спортивні завдання, а організатори-старшокласники раділи, що вдалося реалізувати проект, хоча зізнаються - це коштувало неабияких зусиль.

Усі учасники змагань отримали солодкі подарунки, кубки та грамоти, про які також подбали організатори спортивного свята – старшокласники, у яких попереду наступний етап навчання у майстерні сільських ініціатив, де кожен ділитиметься досвідом після втілення власних проектів.

Мова: Українська
Тривалість матеріалу: 00:02:18
Автор: Телеканал НТК
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]