Головна » Відео » Освіта Прикарпаття

2017.05.17 - Учні та вчителі Коломийського ліцею повернулися з Німеччини

00:04:19
Перегляди: 1 Додав: Peter Peter 
Опис матеріалу:

Учні та вчителі Коломийського природничо-математичного ліцею повернулися з німецького міста Найнштедт. Протягом восьми днів діти відвідували місцеву школу, знайомились зі звичаями та традиціями, проживаючи в німецьких сім’ях. Для них були організовані захоплюючі подорожі та екскурсії.

Проект такої міжнародної співпраці народився два роки тому, завдяки шаховому гуртку, який набував великої популярності у Коломийському природничо-математичному ліцеї. У німецькій школі теж існує такий гурток, заняття якого проводить наша землячка Світлана Слободян. Вона вже понад десять років мешкає в Баварії. Та лише тепер цей проект вдалося реалізувати: ліцеїсти відвідали Німеччину. Зустріч була гостинною й теплою, учні та вчителі проживали в німецьких родинах, що дало змогу краще пізнати іншу культуру, звичаї та вподобання, - розповідає директор закладу Ганна Пасічна.

Програма була дуже насичена розповідають школярі. Вони відвідували різноманітні уроки, брали участь у шахових, тенісних та велотурнірах. Також діти відвідали чимало дивовижних куточків Німеччини, зокрема ознайомитись з культурою міст Тале, Клінгенберг, Магдебург, Берлін.

Співпраця Коломийського природничо-математичного ліцею з німецькою школою продовжується і буде розвиватися. У відповідь на їхнє запрошення українська делегація, на чолі з директором школи-ліцею Ганною Пасічною, презентувала Коломию та навчальний заклад і запросила німецьких учнів і вчителів відвідати наше місто й ліцей. Візит-відповідь гостей запланований на лютий наступного року.

Мова: Українська
Тривалість матеріалу: 00:04:19
Автор: Телеканал НТК
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]