Головна » Відео » Освіта України

2014.03.04 – Прес-конференція МОН України

00:02:20
Перегляди: 1 Додав: Peter Peter 
Опис матеріалу:

Сьогодні, 4 березня, в Міністерстві освіти і науки України відбулася прес-конференція очільника відомства Сергія Квіта. Міністр представив широкому загалу свого першого заступника -- Інну Совсун, яка раніше обіймала посаду директора Центру дослідження суспільства, а також заступника Павла Полянського, кандидата історичних наук, який уже працював на цій посаді з 2008-го по 2010-й.
Сергій Миронович повідомив про перші кроки МОН, які наблизять освітян до бажаного реформування освіти. Насамперед Міносвіти і науки планує переглянути правила прийому до вишів, спростити університетську звітність і підвищити якість навчання, викладання та проведення наукових досліджень. Першочерговим завданням вважають також прийняття нового «Закону про освіту», який уже напрацьовано. За словами міністра, законопроект отримав схвальний резонанс у Верховній Раді України та в Комітеті з питань науки і освіти, очолюваному Лілією Гриневич. Також МОН у майбутньому відмовиться від рейтингів, а ВАК має стати повністю незалежною структурою.
Під час спілкування з пресою Сергій Квіт, користуючись нагодою, звернувся до кримчан із проханням не реагувати на провокації, що нині трапляються на півострові, адже Міністерство освіти робитиме все можливе, щоб їхні діти могли здобути якісну освіту, незалежно від політичної ситуації в Україні.

Мова: Українська
Тривалість матеріалу: 00:02:20
Автор: Освітній портал Педагогічна преса
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]